22 822 98 95

Kadra nauczycielska

Korzystając ze służbowych maili nauczycieli należy wpisać @ zamiast (at).

Dyrekcja:

Dyrektor szkoły Wicedyrektor szkoły

Dariusz Tomczak

Agnieszka Ptak

Grono pedagogiczne:

Imię i nazwisko

Nazwa przedmiotu

e-mail

Emilia Augustyn jęzk polski e.augustyn@cku2.waw.pl
Tadeusz Branicki informatyka t.branicki(at)cku2.waw.pl
Beata Byer geografia, wos, podstawy przedsiębiorczości b.byer(at)cku2.waw.pl
Beata Pisarska matematyka i fizyka b.pisarska(at)cku2.waw.pl
Mariola Dąbrowska matematyka, chemia m.dabrowska(at)cku2.waw.pl
Monika Dejek język polski m.dejek(at)cku2.waw.pl
Irmina Doliwa-Strońska matematyka i.doliwa-stronska(at)cku2.waw.pl
Tomasz Furmański biblioteka t.furmanski@cku2.waw.pl
Emilia Palankiewicz-Mitrut język angielski e.palankiewicz-mitrut(at)cku2.waw.pl
Dariusz Józefowicz język angielski d.jozefowicz(at)cku2.waw.pl
Krzysztof Kotwicki historia, WOS k.kotwicki(at)cku2.waw.pl
Jerzy Dąbrowski pedagog j.dabrowski(at)cku2.waw.pl
Tomasz Niezabitowski język angielski t.niezabitowski(at)cku2.waw.pl
Agnieszka Ptak biblioteka, język rosyjski, podstawy przedsiębiorczości a.ptak(at)cku2.waw.pl
Ewa Sokaluk język polski e.sokaluk(at)cku2.waw.pl
Elżbieta Szetyńska biologia, matematyka e.szetynska(at)cku2.waw.pl
Iwonna Śliwińska-Wach historia i.sliwinska-wach(at)cku2.waw.pl
Agnieszka Bednarska-Pyć biblioteka a.bednarska-pyc@cku2.waw.pl
Dariusz Tomczak geografia dyrektor(at)cku2.waw.pl
Iwona Trochimiuk matematyka, fizyka i.trochimiuk(at)cku2.waw.pl
Maria Zabłocka doradca zawodowy doradca.zawodowy(at)cku2.waw.pl
Joanna Zajkowska język polski j.zajkowska(at)cku2.waw.pl

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Skip to content