22 822 98 95

Kadra nauczycielska

Korzystając ze służbowych maili nauczycieli należy wpisać @ zamiast (at).

Dyrekcja:

Dyrektor szkoły Wicedyrektor szkoły

Dariusz Tomczak

Agnieszka Ptak

Grono pedagogiczne:

Imię i nazwisko

Nazwa przedmiotu

e-mail

Tadeusz Branicki informatyka t.branicki(at)cku2.waw.pl
Beata Byer geografia, wos, podstawy przedsiębiorczości b.byer(at)cku2.waw.pl
Grzegorz Chmielewski matematyka g.chmielewski(at)cku2.waw.pl
Danuta Czechowicz fizyka d.czechowicz(at)cku2.waw.pl
Mariola Dąbrowska matematyka, chemia m.dabrowska(at)cku2.waw.pl
Monika Dejek język polski m.dejek(at)cku2.waw.pl
Irmina Doliwa-Strońska matematyka i.doliwa-stronska(at)cku2.waw.pl
Tomasz Furmański biblioteka biblioteka(at)cku2.waw.pl
Emilia Palankiewicz-Mitrut język angielski e.palankiewicz-mitrut(at)cku2.waw.pl
Dariusz Józefowicz język angielski d.jozefowicz(at)cku2.waw.pl
Krzysztof Kotwicki historia, WOS k.kotwicki(at)cku2.waw.pl
Agata Łukowska pedagog a.lukowska(at)cku2.waw.pl
Tomasz Niezabitowski język angielski t.niezabitowski(at)cku2.waw.pl
Agnieszka Ptak biblioteka, język rosyjski, podstawy przedsiębiorczości a.ptak(at)cku2.waw.pl
Ewa Sokaluk język polski e.sokaluk(at)cku2.waw.pl
Elżbieta Szetyńska biologia, matematyka e.szetynska(at)cku2.waw.pl
Iwonna Śliwińska-Wach historia i.sliwinska-wach(at)cku2.waw.pl
Agnieszka Bednarska-Pyć biblioteka biblioteka(at)cku2.waw.pl
Dariusz Tomczak geografia dyrektor(at)cku2.waw.pl
Iwona Trochimiuk matematyka, fizyka i.trochimiuk(at)cku2.waw.pl
Alina Trojanowska geografia a.trojanowska(at)cku2.waw.pl
Małgorzata Wojciechowska język polski, język angielski m.wojciechowska(at)cku2.waw.pl
Maria Zabłocka doradca zawodowy doradca.zawodowy(at)cku2.waw.pl
Helena Zarębska historia h.zarebska(at)cku2.waw.pl
Joanna Zajkowska język polski j.zajkowska(at)cku2.waw.pl

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Skip to content