22 822 98 95

POLA NADZIEI c.d.

Już w połowie lutego, z cebulek posadzonych jesienią w naszym szkolnym ogródku kwiatowym, zaczęły wyrastać zielone liście – to był znak, że za kilka tygodni pojawią się w tym miejscu piękne żółte kwiaty i będą cieszyć nie tylko naszych słuchaczy i pracowników. Zmienna pogoda w okresie wiosennym, a zwłaszcza spadki temperatur nie są czynnikami sprzyjającymi owadom zapylającym, dlatego warto je wspierać sadząc takie rośliny, które są w stanie wcześnie zakwitnąć, dość długo kwitną, a spadki temperatur nie są dla nich większym problemem. Takimi roślinami są kwiaty cebulowe m. in. żonkile.

Właśnie tak pięknie prezentowały się nasze żonkile – żywe symbole akcji „Pola Nadziei”

 

 

 

A to podziękowania dla naszej szkolnej społeczności za czynny udział w akcji:

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami

Skip to content